Manwal għall-Utent

Manwal għall-Utent u Gwida ta' Istruzzjoni

Għandek bżonn għajnuna?Kun żgur li tniżżel il-manuls tal-utent għat-tweġibiet għall-mistoqsijiet tiegħek!

 

1550nm Modulazzjoni Esterna Fibra Trasmettitur ottiku

User Manual_1550nm Modulazzjoni Esterna Fiber Optical Transmitter.PDF

 

1550nm Modulazzjoni Intern Fibra Trasmettitur ottiku

Manwal tal-Utent_1550nm Modulazzjoni Interna Fiber Optical Transmitter.PDF

 

1550nm Multi-port Enerġija Għolja EYDFA

Manwal tal-Utent_1550nm Multi-port High Powe EYDFA.PDF

 

 

 

 

SOFTEL GPON OLT CLI User Manual_V2.0

Manwal tal-Utent_SOFTEL GPON OLT 4,8,16 Ports.PDF

 

 

 

 

SOFTEL XGS-PON OLT CLI Manwal tat-Tħaddim_V1.1

Manwal tal-Utent_SOFTEL XGS-PON OLT 8 Ports.PDF

 

 

 

 

 

Lest biex tibda?Ikkuntattjana llum għal kwotazzjoni b'xejn!

Tista' tikkuntattjana direttament jew tħalli messaġġi mat-Tim tas-Servizz tagħna.