TRANSMITTER OTTIKU

TRANSMITTER OTTIKU

1550nm Modulazzjoni Esterna Fibra Ottika Trasmettitur 2 Outputs

1550nm Modulazzjoni Esterna Fibra Ottika Trasmettitur 2 Outputs

Aqra iktar
1550nm Modulazzjoni Interna Trasmettitur ottiku b'AGC/MGC

1550nm Modulazzjoni Interna Trasmettitur ottiku 10dBm

Aqra iktar
1550nm CATV + SAT-IF Modulazzjoni Interna Fibra Ottika Trasmettitur

1550nm CATV + SAT-IF Modulazzjoni Interna Fibra Ottika Trasmettitur

Aqra iktar
1310nm Modulazzjoni Interna Fibra Ottika Trasmettitur 36mW

ST1310-XX 1310nm Modulazzjoni Interna Trasmettitur tal-fibra ottika 36mW

Aqra iktar
1550nm CATV Mini Tip Fiber Ottiku Trasmettitur 10mW

1550nm Mini Tip Fiber Optical Transmitter 10mW

Aqra iktar
1310nm 10mW CATV Mini Fiber Trasmettitur ottiku għal Netwerk Żgħir

1310nm 10mW CATV Mini Fiber Trasmettitur ottiku 10mW

Aqra iktar
1310nm Outdoor CATV Relay Station Fiber Optical Transmitter

JEW-1310-XX Trasmettitur ottiku tal-fibra ta 'barra CATV 1310nm

Aqra iktar
1550nm SAT-IF + TERR Multi CWDM Fibra Ottika Trasmettitur

1550nm SAT-IF + Terr.Trasmettitur tal-fibra ottika CWDM

Aqra iktar
Prodott

jirrakkomandaw

1U Chassis Factory FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 Portijiet

1U Chassis Factory FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 Portijiet

Aqra iktar
FTTH 10G SFP + Uplink GEPON OLT 8 * PON Portijiet EPON OLT

FTTH 10G SFP + Uplink GEPON OLT 8 * PON Portijiet EPON OLT

Aqra iktar
FTTH 2 * 10GE SFP + Uplink OLT GPON 8 Portijiet Għal Triple-Play

FTTH 2 * 10GE SFP + Uplink OLT GPON 8 Portijiet Għal Triple-Play

Aqra iktar
2 * 100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 Portijiet

2 * 100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 Portijiet

Aqra iktar
XPON Dual Mode ONU 1GE Port

XPON Dual Mode ONU 1GE Port

Aqra iktar
XPON Dual Mode ONU 1GE Port

XPON Dual Mode ONU 1GE Port

Aqra iktar
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON Portijiet EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON Portijiet EPON OLT

Aqra iktar
FTTH Fiber Optical Terminal Mini GPON OLT 4 PON Ports

FTTH Fiber Optical Terminal Mini GPON OLT 4 PON Ports

Aqra iktar
Prestazzjoni Għolja 16 * PON Ports GPON OLT B'4 * 10GE (SFP +)

Prestazzjoni Għolja 16 * PON Ports GPON OLT B'4 * 10GE (SFP +)

Aqra iktar
Outdoor GPON OLT 8 Portijiet Bil WDM U EDFA

Outdoor GPON OLT 8 Portijiet Bil WDM U EDFA

Aqra iktar