Prestazzjoni Għolja 16 * PON Ports GPON OLT b'4 * 10GE (SFP +)

Numru tal-Mudell:OLT-G16V

Ditta:Softel

MOQ: 1

gou Miftuħa għal kwalunkwe marka tal-ONT

gouIlħaq l-istandards GPON rilevanti mad-dinja kollha

gouĠestjoni faċli ta 'EMS/Web/Telnet/CLI

Dettall tal-Prodott

Parametri Tekniċi

Applikazzjoni tan-Netwerk

Ġestjoni

Niżżel

01

Deskrizzjoni tal-prodott

OLT-G16V serje GPON OLT prodotti huma 1U għoli 19 pulzier rack mount chasse.Il-karatteristiċi tal-OLT huma żgħar, konvenjenti, flessibbli, faċli biex jintużaw, prestazzjoni għolja.Huwa xieraq li jiġi skjerat f'ambjent ta 'kamra kompatta.L-OLTs jistgħu jintużaw għal applikazzjonijiet "Triple-Play", VPN, IP Camera, Enterprise LAN u ICT.

Prodott Interface tal-utent Unlink interface
OLT-G4V 4PON Port 4*GE+2*GE(SFP)/10GE(SFP+)
OLT-G8V 8PON Port 8*GE+6*GE(SFP)+2*10GE(SFP+)
OLT-G16V 16PON Port 8*GE+4*GE(SFP)/10GE(SFP+)

Karatteristiċi
Inventarju suffiċjenti u Kunsinna Mgħaġġla.
Ilħaq l-istandards ITU-T G984/6.988.
Ilħaq l-istandards GPON rilevanti mad-dinja kollha.
Ġestjoni faċli ta 'EMS/Web/Telnet/CLI.
Stil ta 'kmand CLI simili għal manifatturi mainstream.
Miftuħa għal kwalunkwe marka tal-ONT.
Disinn kompatt għoli ta '1RU Adotta skema ta' ċippa mainstream.

Indikatur LED

LED ON Teptip OFF
PWR L-apparat huwa mħaddemup L-apparat huwa mħaddemisfel
SYS L-apparat qed jibda L-apparat qed jaħdem b'mod normali L-apparat qed jaħdem mhux normali
PON1~ PON16 ONT huwa rreġistrat fis-sistema PON ONT qed tirreġistra għas-sistema PON ONT mhix reġistrata mas-sistema PON jew ONT ma tikkonnettjax ma 'OLT
SFP/SFP+ L-apparat huwa konness mal-port L-apparat għadu għaddej trażmissjoni tad-dejta L-apparat mhuwiex konness mal-port
Ethernet (aħdar-- ACT) Port qed jibgħat jew/u jirċievi data
Ethernet (isfar-- Link) L-apparat huwa konness mal-port L-apparat mhuwiex konness mal-port
PWR1/PWR2(G0) Modulu tal-enerġija onlajnu taħdem normali. Modulu Powr offline jewma jaħdmux

Funzjonijiet tas-Software

Mod ta' Ġestjoni
SNMP, Telnet, CLI, WEB

Funzjoni ta' Ġestjoni
Kontroll tal-Grupp tal-Fan.
Monitoraġġ tal-Istatus tal-Port u ġestjoni tal-konfigurazzjoni.
Konfigurazzjoni u ġestjoni tal-ONT onlajn.
Ġestjoni tal-utenti.
Ġestjoni tal-allarm.

Saff 2 Swiċċ
16K indirizz Mac.
Appoġġ 4096 VLANs.
Appoġġ port VLAN u protokoll VLAN.
Appoġġ VLAN tag/Un-tag, VLAN trasmissjoni trasparenti.
Appoġġ traduzzjoni VLAN u QinQ.
Appoġġ il-kontroll tal-maltemp ibbażat fuq il-port.
Appoġġ iżolament tal-port.
Appoġġ limitazzjoni tar-rata tal-port.
Appoġġ 802.1D u 802.1W.
Appoġġ LACP statiku.
QoS ibbażat fuq port, VID, TOS, u indirizz MAC.
Lista ta 'kontroll ta' aċċess.
Kontroll tal-fluss IEEE802.x.
Statistika u monitoraġġ tal-istabbiltà tal-port.

Multicast
Snooping IGMP.
256 Gruppi Multicast IP.

DHCP
Server DHCP.
DHCP Relay;Snooping DHCP.

Funzjoni GPON
Tkont DBA.
Traffiku tal-Gemport.
F'konformità mal-istandard ITUT984.x.
Distanza tat-trasmissjoni sa 20KM.
Appoġġ encryption tad-dejta, multi-cast, port VLAN, separazzjoni, RSTP, eċċ.
Appoġġ għall-iskoperta awtomatika ta 'l-ONT / skoperta ta' rabta / aġġornament remot tas-softwer.
Appoġġ id-diviżjoni tal-VLAN u s-separazzjoni tal-utent biex tiġi evitata l-maltempata tax-xandir.
Appoġġ funzjoni ta 'allarm power-off, faċli biex tgħaqqad il-problemaskoperta.
Appoġġ tax-xandir funzjoni ta 'reżistenza għall-maltemp.
Appoġġ iżolament tal-port bejn portijiet differenti.
Appoġġ ACL u SNMP biex jiġi kkonfigurat il-filtru tal-pakkett tad-dejta b'mod flessibbli.
Disinn speċjalizzat għall-prevenzjoni tal-ħsara tas-sistema biex tinżamm sistema stabbli.
Appoġġ RSTP, IGMP Proxy.

Rotta saff 3
prokura ARP.
 Rotta statika.
1024 hardware Rotot Ospitanti.
512 ħardwer Rotot tas-Subnet.

Karatteristiċi tal-EMS
Appoġġ arkitettura C/S & B/S.
Appoġġ topoloġija awtomatika jew immodifika manwalment.
Żid Trap Server biex tiskopri ONT awtomatikament.
L-EMS tista 'żżid u tikkonfigura ONT awtomatikament.
Żid informazzjoni dwar il-pożizzjoni ONT.

Ġestjoni tal-Liċenzja Limitu ONT Illimita n-numru ta 'reġistrazzjoni ONT, 64-1024, pass 64. Meta n-numru ta' ONT jilħaq il-permess numru massimu, żid ONT ġdid fis-sistema se jiġi rrifjutat.
Limitu ta' żmien Limitu tas-sistema użata ħin, 31 jum.Liċenzja ta 'prova tat-tagħmir, wara 31 jum ta' ħin ta 'tħaddim, l-ONTs kollha jiġu stabbiliti offline.
tabella PON MAC Tabella MAC ta 'PON, inkluż indirizz MAC, VLAN id, PON id, ONT id, gemport id għal servizzi aktar faċli iċċekkjar, issolvi l-problemi.
Ġestjoni tal-ONU Profil Inkluż ONT, DBA, TRAFFIKU, LINJA, SERVIZZ,ALLARMI, profili PRIVAT.Il-karatteristiċi kollha tal-ONT jistgħu jiġu kkonfigurati mill-profili.
Tgħallem awtomatikament ONT awtomatikament skoperta, reġistru, online.
Konfigurazzjoni awtomatika Il-karatteristiċi kollha jistgħu jiġu kkonfigurati awtomatikament mill-profili meta ONT auto online—plug and play.
Aġġornament awtomatiku Il-firmware ONT jista 'jiġi aġġornat awtomatikament.Niżżel il-firmware ONT għal OLT minn web/tftp/ftp.
Konfigurazzjoni mill-bogħod Il-protokoll OMCI privat b'saħħtu jipprovdi konfigurazzjoni HGU remota inklużi WAN, WiFi, POTS, eċċ.
Oġġett OLT-G16V
Chassis Rack Kaxxa standard 1U 19 pulzier
1G/10GPort Uplink QTY 12
Ram 10/100/1000Mawto-negozjar 8
SFP 1GE 4
SFP+ 10GE
Port GPON QTY 16
Interface Fiżiku Slot SFP
Tip ta' Konnettur Klassi C+
Proporzjon ta 'qsim massimu 1:128
ĠestjoniPortijiet 1 * 10/100BASE-T out-band port, 1 * port CONSOLE
Speċifikazzjoni tal-Port PON (modulu Cl ass C+) Distanza tat-Trażmissjoni 20KM
Veloċità tal-Port GPON Upstream 1.244G;Downstream 2.488G.
Tul tal-mewġ TX 1490nm, RX 1310nm
Konnettur SC/UPC
Tip ta' Fibra 9/125μm SMF
Qawwa TX +3~+7dBm
Sensittività Rx -30dBm
Saturazzjoni OttikaQawwa -12dBm
Dimensjoni (L * W * H) (mm) 442 * 320 * 43.6
Piż 4.5kg
Provvista tal-Enerġija AC AC: 100~240V, 47/63Hz
Provvista ta 'Enerġija DC (DC:-48V)
Backup Hot tal-Modulu ta' Enerġija Doppju
Konsum tad-dawl 85W
 Ambjent Operattiv ĦidmaTemperatura 0~+50℃
ĦażnaTemperatura -40~+85℃
Umdita relattiva 5~90% (mhux kondizzjonata)

OLT-E8V-06

OLT-E8V-05

002

003

OLT-G16V Data Sheet En

21312321
Prodott

jirrakkomandaw