FTTX-PT-M16 FTTH Kaxxa tat-Terminal tal-Aċċess Ottiku tal-Fibra 16-il Qalba
Numru tal-Mudell:  FTTX-PT-M16
Marka:Softel
MOQ:10
ġid  Immuntat mal-ħajt jew immuntat bil-pol
ġid  Prattiku għal Bini ta' Netwerks FTTx Multipli
ġid Kollox f'Wieħed għall-qtugħ, qsim u distribuzzjoni tal-fibra
Dettalji tal-Prodott
Parametri Tekniċi
Dimensjoni u Mogħdijiet tal-Kejbil
Manwal tal-Installazzjoni
Niżżel
01
Deskrizzjoni tal-Prodott
Deskrizzjoni qasira
Karatteristiċi Funzjonali
Issa, ejja nidħlu fl-ispeċifikazzjonijiet tal-FTTX-PT-M16: Rekwiżiti ambjentali: Temperatura tat-tħaddim: -40°C sa +85°C Umdità relattiva: ≤85% (+30°C) Pressjoni atmosferika: 70KPa sa 106Kpa Skeda tad-dejta teknika ewlenija: Telf ta' inserzjoni: ≤0.15dB Telf ta' ritorn UPC: ≥50dB Telf ta' ritorn APC: ≥60dB Skeda tad-Dejta Teknika dwar il-Protezzjoni mis-Sajjetti: Ir-reżistenza tal-insulazzjoni bejn l-apparat tal-ertjar u l-partijiet tal-metall tal-kaxxa mhijiex inqas minn 2×104MΩ/500V (DC); infra-aħmar ≥2×104MΩ/500V. Il-vultaġġ li jiflaħ bejn l-apparat tal-ertjar, il-korp tal-kaxxa, u l-partijiet tal-metall tagħha mhuwiex inqas minn 3000V (DC)/min, mingħajr ħsara jew flashover; U≥3000V.
Materjal PC+ABS
Daqs (A*B*Ċ) 319.3 * 214 * 133mm
Kapaċità Massima 48
Daqs tal-Installazzjoni (Pic 2) D * E 52 * 166 * 166mm
Fl-akbar dijametru tal-kejbil (mm) 8~14mm
Daqs massimu tat-toqba tal-fergħa 16mm
Adapters tal-PC SC/A li ma jgħaddix ilma minnhom 16
Rekwiżit ambjentali
Temperatura tax-Xogħol -40℃~+85℃
Umdità Relattiva ≤85% (+30 ℃)
Pressjoni Atmosferika 70KPa~106Kpa
Speċifikazzjonijiet tal-Aċċessorji Ottiċi
Telf ta' inserzjoni ≤0.3dB
Telf ta' ritorn tal-UPC ≥50dB
Telf ta' ritorn tal-APC ≥60dB
Ħajja ta' inserzjoni u estrazzjoni >1000 darba
Speċifikazzjonijiet Tekniċi reżistenti għar-ragħad
L-apparat tal-ertjar huwa iżolat mal-kabinett, u r-reżistenza tal-iżolament hija inqas minn 2MΩ/500V(DC).
IR≥2MΩ/500V
Il-vultaġġ li jiflaħ bejn l-apparat tal-ertjar u l-kabinett mhuwiex inqas minn 3000V(DC)/min, l-ebda titqib, l-ebda flashover; U≥3000V